MENU

O nás

CORE GYM je nové soukromé silové a nápravně-pohybové centrum,   kde nabízíme spojení silového a kondičního tréninku s funkčním/nápravným přístupem a moderní fyzioterapií. Naší cestou je udržitelný progresivní silový/kondiční trénink postavený na diagnostice pohybového aparátu, screeningu pohybu, optimální biomechanice pohybu, technice cvičení a efektivnímu nastavení tréninku. Naším cílem je Váš/náš maximální výkon / pohyb, který bude maximálně funkční, zdravý a progresivně udržitelný.

Naším motem je „ naučte se nejdříve pohybovat dobře a pak se hýbejte hodně“!

V našem soukromém silovém a pohybovém centru CORE GYM o celkové rozloze 200m2, najdete kvalitně vybavenou tělocvičnu na funkční, silový a kondiční trénink, prostorné šatny se sprchami, místnost pro diagnostiku, pohybovou nápravu/ terapii a masáže a také dobrou kávu s posezením.
Nabízíme lidové ceny, oproti tomu však v domácí a přátelském prostředí, kvalitní a velmi profesionální služby. Oproti mnohým fitcentrům či střediskům, my nejsme vázáni žádnými směrnicemi a ani komerčními dogmaty, jde nám o spokojenost a výsledek. O člověka se skutečně zajímáme.

Jsme současně také vzdělávacím zařízením a pobočkou společnosti a webu www.coretraining.cz, která se již dlouhá léta specializuje na propagaci funkčního a nápravného přístupu v silovém a kondičním tréninku.

Otevírací doba:
po – pá : 14:00 – 21:00 *
so: Zavřeno *
ne: Zavřeno *

* Mimo otevírací dobu probíhají soukromé lekce, dle dohody je možné kdykoliv otevřít)
* V případě probíhajícího semináře, kurzu, přednášky či soukromé akce, může být zavřeno. 

rychlý kontaktRychlý kontakt

Kontaktní údaje

Silová a pohybová akademie,
Rýmařovská 561
Kulturní dům Letňanka (2.patro)
Praha – Letňany
IČO: 716 478 56

TELEFON: +420 777 131 078
EMAIL: info@coretraining.cz